Hakkımızda

Hakkımızda

Trip For Med

Tedavi ve Tatil Aynı Anda

Nasıl mı? Siz tatilinizi yapın bizde sağlık sorununuzu çözelim… Son 10 yılda hızla gelişen Sağlık Turizmine yeni anlayış getiren Trip For Med, Ülkemizde uluslararası standartlarda hizmet veren JCI tarafından akredite edilmiş sağlık kuruluşlarında, medikal ve paramedikal alanda  sizlere yardımcı olmaktan gurur duymaktadır. Turizm sektörünün 12 aya yayılmış olması ile tatil için tercih ettiğiniz lokasyonda size en yakın sağlık merkezinde Medikal Turizm, Termal Turizm, SPA-Wellness İleri Yaş ve Engelli Turizm veya Paramedikal hizmetleri sunmakta ve bu anlayış ile Sağlık Turizmine farklı bir bakış açısı getirmektedir.

Hastane ve doktor seçiminde sizin için en küçük detayları düşünerek,  İstanbul, Antalya, İzmir ya da Ankara da sizlere sağlık hizmeti sunma şansına sahiptir.

TRIP FOR MED ile havaalanı transferiniz ve seçiminiz doğrultusunda kalacağınız yer, ziyaret etmek istediğiniz bölgeler sizin için planlanacak, sizin için en uygun lokasyonda, alanında en çok tercih edilen ve doktor ve sağlık kurumu ile sizleri buluşturacak, tedaviniz süresince sizinle olacaktır. Kendinizi evinizde gibi rahat ve güvende hissedebilirsiniz. Misafirimiz olduğunuz süre boyunca, hem Türkiye nin en güzel ve özel yerlerini ziyaret edebilir, tatilinizi yapabilir, Türk kültürü ile tanışarak, eşsiz mutfağını deneyimleyerek tedavinizi olabilirsiniz.

‘’Trip For Med sunduğu hizmetlerden sizden hiçbir ücret talep etmemektedir.’’

Sorun cevap verelim….

Anlaşmalı Hastanelerimiz

Türkiye’de Sağlık Turizmi

Türkiye, sağlık sektöründe çok iyi yetişmiş ve eğitimli insan gücüne sahiptir. Yabancı dil bilen doktor ve sağlık çalışanlarıyla iletişim konusunda sorun yaşanmamaktadır. Ayrıca ameliyat öncesi ve sonrasında gerek doktorlar gerekse hemşireler tedavi olan sağlık turistini yeterli düzeyde bilgilendirerek moral olarak iyi olmasını sağlamaktadırlar.

İklim dezavantajları nedeniyle özellikle romatizmal hastalıkların yoğun olarak görüldüğü Kuzey Avrupa ve İskandinav ülkelerinde termal turizme olan talep daha fazladır. İklim, fiyat, güvenlik ve ulaşım açısından göreceli avantajlara sahip ülkemiz tıp turizmi, spa&wellness ve kaplıca turizmi, ileri yaş ve spor turizmi açılarından olağanüstü avantajlı bir konumda olup her kesime hitap edebilecek niteliklere haizdir. Ayrıca, coğrafi yakınlık, ülkelerinde bulunmayan doğa ve iklim şartları nedeniyle ve kültürel benzerlik faktörleri de göz önünde bulundurulduğunda Türkiye Ortadoğu ülkeleri içinde önemli bir sağlık ve termal turizm destinasyon ülkesi olabilecek konumdadır.

Hemen İletişime Geçin...

Türkiye'de almak istediğiniz tedaviniz için bizimle iletişime geçin. Tedaviniz için yapılması gereken her konuda sizlere yardımcı olalım.