Hisar Hospital

Hisar Hospital

Project Description

  KONUMU

Adres: Saray Mah. Site Yolu Cad. No:7 34768
Ümraniye / İstanbul

Fiyat AL

Hakkında

Modern tıp teknolojisini ve konforunu insanları sağlıklı bir yaşama kavuşturmak ilkesiyle birleştiren Hisar Hospital Intercontinental, toplam 35 bin metrekare kullanım alanına sahip ve 8 kattan oluşuyor. Ortopedi ve Travmatoloji’den Omurga Merkezi’ne, Kadın Hastalıkları ve Doğum’dan Kardiyolojiye, Onkoloji’den Hematoloji’ye kadar nörolojik bilimler, cerrahi bilimler, dahili bilimler, tanı ve görüntüleme başta olmak  55 farklı tıbbı bölümü ve seçkin akademik kadroyu bünyesinde barındırıyor.

Asya ve Avrupa kıtalarının birleştiği noktada, İstanbul’un Anadolu yakasında yeni finans ve yaşam merkezi olan Ümraniye’de 2006 yılından bu yana, Türkiye’deki sağlık hizmetleri zincirinin önemli ve güçlü halkası olarak hizmet veren Hisar Hospital, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı ve İstanbul Boğazı’na yaklaşık 20 dakika uzaklıktadır. Tüm bu merkezlere yakınlığı nedeniyle, Avrupa’nın önemli bir kısmına; Türk Cumhuriyetleri ve Ortadoğu’ya JCI Kalite standartlarında, modern, kapsamlı ve güvenilir sağlık hizmetlerini ulaştırarak, sadece Türk insanının değil, yurt dışı hastalarında gelip hizmet alacakları bir referans hastane olarak, dünya milletlerinin de tercih noktası olmaktayız.

Hastalarımızın, hastanemize başvurdukları andan itibaren, tüm tedavi hazırlıkları ve planlaması eğitimli güler yüzlü personelimiz tarafından yapılmakta, iyileşerek taburcu olana kadar da aynı özen ve sıcak ilgiyi sürdürmekteyiz. Hisar Hospital Intercontinental,“Hasta Dostu Hastane” olarak yapılandırılmıştır. Nitelikli hekimlik uygulamalarının yanı sıra, bakım hizmetlerinin beceri ve uzmanlıkla sunulduğu hemşirelik hizmetleri, sürekli hizmet içi eğitim ile uzmanlıklarını pekiştiren destek personeli ve modern tıp teknolojisi sayesinde, sürekli olarak yüksek düzeyde ve geniş kapsamlı sağlık hizmeti sunmaktayız.

  • 8 kattan oluşan, 162 yatak kapasiteli,
  • 75m2’lik süit odalar,
  • 35 bin m2 kapalı alanı,
  • 7 ameliyathanesi,
  • 55 poliklinik,
  • 33 yataktan oluşan yoğun bakım üniteleri,
  • Hastane içinde Hiperbarik Oksijen Merkezi,
  • Parmak izi ile çalışan PYXIS bilgisayarlı ilaç sistemi,
  • 2200m2 sosyal bekleme alanları.

Hastane atmosferi ötesinde tasarlanmış mimarisiyle; geniş lobi alanları, bekleme salonları, açık ve kapalı alanda bulunan kafeterya ve restoranları, otel konforunda hasta odalarıyla, hastalarımız ve yakınlarının konforlu bir sağlık hizmeti almalarını sağlanmaktayız.

Hemen İletişime Geçin…

Türkiye’de almak istediğiniz tedaviniz için bizimle iletişime geçin. Tedaviniz için yapılması gereken her konuda sizlere yardımcı olalım.